Hakkımızda

Çiçek Sipariş, sektörün en tecrübelisi!

Çiçek sanatı ile sektörün enlerinden ve online çiçek siparişi konusunda ilklerden olan ciceksiparis.com yenilen misyon ve vizyonu ile özel tasarım ve aranjmanları ile değerli müşterilerine hizmet vermekten onur duyar.

Online Çiçek Siparişinde Öncülerdendir

Türkiye’de 2000 senesinde internet üzerinden online çiçek siparişi için kolları sıvayan ilk firmalardan olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

cicepsiparis.com ile sevdiklerinize en şık ve en güzel çiçekleri gönderebilir, birbirinden farklı ve kalitesi ile duygularınızı sevdiklerinizle paylaşmanıza aracı olan, yüzlerce çiçek aranjmanları ile, özel günleriniz için en doğru çiçeği seçebilirsiniz. Favori Çiçeklerim ile sevdiklerinizin ve arkadaşlarınız için çiçeklerimizi seçebilir, dilerseniz listenizi paylaşabilirsiniz.

Favori Çiçeklerim

Hesabınızda oluşturduğunuz çiçeklerin listesine daha sonra da ulaşabilir ve dilerseniz paylaşabilirsiniz de.

Sipariş Takip

Verdiğiniz siparişlerin hangi aşamada oldukları ve diğer bilgileri sipariş esnasında size atanan sipariş no ile takip edebilirsiniz.

Özel Tasarım Çiçek

Sizin ve sevdiklerinizin özel gönderi için özel çiçek tasarımları ile ciceksiparis.com sizlerin her zaman yanınızda yer almak ister.

HEMEN SİPARİŞ TESLİMİ!

24X7 MÜŞTERİ DESTEK

GARANTİLİ ÇİÇEK SİPARİŞ

Danışma +90 (216) 326 90 90